Щоб зручно транспортувати сипучу продукцію, необхідно купити напівпричіп зерновоз самоскид. За допомогою цієї техніки робота з доставки зернових з полів до ангар буде виконана максимально швидко без завдання шкоди продукції.

Особливість напівпричепів-зерновозів самоскидів полягає у таких факторах:

  • Вантажопідйомність та місткість. Різні моделі автопоїзда можуть перевозити вантажі у складі автопоїзда вагою 70 тонн. Випускаються із об’ємними кузовами.
  • Захист продукції. Герметична конструкція платформи не дозволяє розсипатись вантажу на нерівних дорогах. Для захисту від дощу та пилу до багатьох моделей у комплекті йдуть спеціальні тенти.
  • Зручне розвантаження. Такі зерновози користуються популярністю через автоматичну систему, яка перекидає кузов на різні боки або з заднім нахилом. Вивантаження проводиться максимально швидко без залучення робочих бригад чи іншої техніки.
  • Безпека та надійність. Міцна конструкція зерновоза витримає будь-які випробування на дорогах. Це сприяє збільшенню терміну служби вантажівок.

Критерії вибору зерновоза самоскида

При виборі напівпричепа зерновоза самоскида слід звернути увагу на низку критеріїв:

  • Конструкція. Кузов повинен бути виготовлений із міцних алюмінієвих або сталевих матеріалів. Від цього безпосередньо залежить, як довго зерновоз самоскид напівпричіп приноситиме користь своєму власнику. На ньому не повинно бути слідів деформацій чи ремонту.
  • Технічні характеристики. Довжина та ширина кузова, кількість осей та вантажопідйомність – основні параметри, які визначають, скільки вантажу одним рейсом можна перевозити.
  • Безпека та комфорт. У техніці мають бути повністю справними системи гальм, освітлення, амортизації осей та інші важливі вузли. Варто також перевірити роботу важелів керування та наскільки шоферу комфортно перебувати у кріслі водія.

Купувати напівпричіп самоскид зерновоз рекомендується лише у перевірених продавців. В Україні лідером із продажу спецтехніки давно є ВАРЗ – компанія з гарною репутацією далеко за межами нашої країни. Тут до кожного клієнта індивідуальний підхід, а компетентні менеджери завжди готові допомогти з вибором найбільш відповідного за ціною та умовами роботи зерновоза самоскида та інших вантажівок.