«Ескулаб» стала одним із засновників Асоціації приватної медицини Закарпаття

Задля підтримки економіки України та проведенню якісних змін в медичній сфері була створена Асоціація приватної медицини Закарпаття. Її засновниками стали представники приватних клінік,  провідні науковці та фахівці в області медицини, а також лабораторія «Ескулаб». У майбутньому асоціація планує підтримувати молодих лікарів та нагороджувати їх грантами на відкриття власної справи.

Медична сфера України потребує якісних змін, особливо зараз, оскільки після початку повномасштабного вторгнення зріс попит на такі «непопулярні» послуги у минулому як психологічна та фізична реабілітація та протезування. Державна медицина, на жаль далеко не всі запити може виконати якісно та ефективно, то ж мета приватної медицини – розвивати сучасні медичні технології та надавати якісну допомогу населенню. Звісно ж, теперішні умови далекі від ідеальних, і через постійну ракетну небезпеку і через незаплановані вимкнення світла і через здорожчання усього необхідного для ведення бізнесу. Однак разом ми здатні з усім цим справитись та підтримати тих, хто не може сам вирішити наявні проблеми.

Асоціація приватної медицини Закарпаття дасть змогу приватним лікарям та закладам ділитись власним досвідом та гуртуватись, оскільки усі ми маємо одну загальну мету – розвивати медичну сферу в Україні. Люди повинні отримувати доступ до медицини належної якості, і саме приватна медицина зарекомендувала себе дуже добре, по зрівнянню з державними послугами. Оскільки Закарпаття прийняло велику кількість ВПО, котрі також потребують медичної та соціальної допомоги, зараз дуже важливо організувати відповідну медичну допомогу.

Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб
Сергій Дядюшко, співзасновник Ескулаб

Окрім цього, за словами співвласника медичної лабораторії «Ескулаб» Сергія Дядюшка Асоціація також має намір у майбутньому допомагати молодим спеціалістам та сприяти їх розвитку. Сергій Дядюшко впевнений, що це дасть змогу у майбутньому готувати кращі управлінські кадри для медичного бізнесу, оскільки зараз ВУЗи не справляються з цим завданням. 

У західних областях навантаження на медичний сектор однозначно зріс, а приватна медицина в першу чергу старається надавати своєчасну допомогу і воїнам і ВПО и населенню, котре там завжди проживало. Це в свою чергу дає змогу зберегти роботу бізнесу та робочі місця, адже людям потрібно працювати, щоб прогодувати сім’ї. Створення альтернативного медичного простору буде надавати змогу молодим спеціалістам розвиватись та розвивати українську медицину.